Göteborg, huvudkontor

Äsperedsgatan 15
424 57 Gunnilse
Telefon 031- 17 29 50

info@gvv.se

Halmstad

Seldonsvägen 7
302 62 Halmstad
Telefon 031-17 29 50

info@gvv.se

VD

Per Svensson

Telefon 0730- 68 40 40
per.svensson@gvv.se

Ekonomi/Administration

Gunilla Johansson

Telefon 0767- 82 47 56
gunilla.johansson@gvv.se

 

Maria Mårtensson

Telefon 0730- 68 40 41
maria.martensson@gvv.se

KMA

Nina Eknander

Telefon 0767-60 11 74
nina.eknander@gvv.se

Projektör

Charlotta Bjerkborn

Telefon 0767- 87 00 88
charlotta.bjerkborn@gvv.se

Personal

-

Mätning och utsättning

 Almir Smailagic

Telefon 0730-69 98 00
almir.smailagic@gvv.se

Kalkyl 

Niklas Andersson

Telefon 0730-82 96 00
niklas.andersson@gvv.se

Entreprenadchef Väst

Per Svensson (VD)                                                   

Telefon 0730-68 40 40
per.svensson@gvv.se 


Produktionschefer / Arbetsledare Väst

Edvin Vesterberg

Telefon 0730-68 40 45
edvin.vesterberg@gvv.se


Jennie Pergler

Telefon 0767-87 19 01
jennie.pergler@gvv.se


Robert Fransson

Telefon 0702-37 87 20
robert.fransson@gvv.se


Anders Bok

Telefon 0730-68 40 44
anders.bok@gvv.se


Pontus Andersson

Telefon 0706-01 22 69

pontus.andersson@gvv.se


Aleksandar Krstic

Telefon 0702-90 76 20
aleksandar.krstic@gvv.se


John Gunnarsson

Telefon 0702-19 36 30
john.gunnarsson@gvv.se


Eugenijus Vinciunas

Telefon 0763-13 01 71
eugenijus.vinciunas@gvv.se


Marcus Gudmundsson

Telefon 0730-68 40 47
marcus.gudmundsson@gvv.se


 

Entreprenadchef Syd

Malin Kronevall

Telefon 0767-82 47 51
malin.kronevall@gvv.se 


Produktionschefer / Arbetsledare Syd

Niclas Johansson

Telefon 0730- 68 40 48
niclas.johansson@gvv.se


Pontus Svanberg

Telefon 0730-68 40 30
pontus.svanberg@gvv.se


Kim Kronevall

Telefon 0763-28 68 42
kim.kronevall@gvv.se


Mathias Andersson

Telefon 0767-87 19 08
mathias.andersson@gvv.se


Christian Torén

Telefon 0730-68 40 43
christian.toren@gvv.se 


Andreas Helgesson

Telefon 0730-92 94 66
andreas.helgesson@gvv.se



Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies. Läs mer om cookies och vår integritetspolicy